Od 25 maja 2018 r. rozpoczął się w Polsce okres stosowania Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane także RODO). Poniżej zbiór informacji które dotyczą przetwarzania danych osobowych.

  • Administratorem danych jest: Gabinet Dietetyczny Paulina Serafin Kozub z siedzibą w Chrzanów ul. Aleja Henryka 26 operator internetowego portalu dostępnego pod adresem www.dietetykserafin.pl

  • Skontaktować się ze mną można za pośrednictwem maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

  • Współpracując ze mną przetwarzam Twoje dane jak: imię, nazwisko, adres e-mail, numer telefonu, dane wrażliwe

  • Dane osobowe przetwarzane są. zgodnie z przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych. Zgodnie z wdrożoną Polityką Prywatności w zakresie i celu niezbędnym do nawiązania, ukształtowania treści współpracy, zmiany bądź jej rozwiązania oraz prawidłowej realizacji Usług świadczonych drogą elektroniczną, w zakresie i celu niezbędnym do wypełnienia uzasadnionych interesów (prawnie usprawiedliwionych celów), a przetwarzanie nie narusza praw i wolności osoby, której dane dotyczą.

  • Każda osoba, której dane dotyczą (jeżeli jestem ich administratorem) ma prawo dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo sprzeciwu, prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

  • Usunięcie danych osobowych może nastąpić na skutek cofnięcia zgody bądź wniesienia prawnie dopuszczalnego sprzeciwu na przetwarzanie danych osobowych.

  • Usługodawca Gabinet Dietetyczny Paulina Serafin Kozub nie udostępniania danych osobowych innym podmiotom aniżeli upoważnionym na podstawie właściwych przepisów prawa.

  • Dane osobowe przetwarzają osoby wyłącznie upoważnione przez Gabinet Dietetyczny Paulina Serafin Kozub