O mnie

fot51.jpg

Mgr Dietetyk Paulina Serafin- Kozub

Jestem absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku Dietetyka. W czasie studiów uzyskałam obszerną wiedzę z zakresu dietoterapii otyłości oraz innych chorób dietozależnych, psychodietetyki jak i również  dietetyki klinicznej. Ponadto uczestnicząc w szkoleniach  i konferencjach poszerzam swoje kompetencje z zakresu dietetyki.

Kiedy myślimy o ŻYWIENIU, o jego zmianach, na myśl przychodzi nam jedno hasło: ZADANIE. Coś co musimy wykonywać, coś co musimy zmieniać, następna przeszkoda. Niestety często wtedy wpadamy w błędne koło dietetyki. Zmiana żywienia to najlepsza inwestycja w Siebie, ale aby zacząć, musisz zmienić swoje podejście do niego.
Kiedy rozpoczniemy współpracę gwarantuje, że nie tylko zmieni się Twoja sylwetka, ale również poprawi się Twoje zdrowie, Twoja skóra nabierze nowego blasku, a Ty odzyskasz siłę i lepsze samopoczucie. Wspólnie  będziemy pracować na wielu płaszczyznach. Będę Tobie towarzyszyć podczas tej drogi i  jej efekty, nie tylko spełnia Twoje oczekiwania, ale pokochasz Siebie na nowo !